Blog

صفحه اصلیمقالاتبهترین کرم ضد آفتاب قیمت مناسب و ارزان کدام است؟
photo_2019-08-03_16-40-05

بهترین کرم ضد آفتاب قیمت مناسب و ارزان کدام است؟

با آغاز فصل بهار و تابستان سال و تابش نور آفتاب، این سوال در ذهن خطور می کند:

آیا اگر در معرض نور مستقیم آفتاب نباشیم، نیاز به کرم ضدآفتاب نداریم؟

بسیاری تصور می‌کنند اگر در نور مستقیم خورشید نباشند، از مضرات اشعه های فرابنفش در امان هستند. به نظر شما این تصور حقیقت دارد؟

همواره به یاد داشته باشید تنها نور مستقیم خورشید نیست که آسیب‌زاست؛ زمانی‌که اشعه فرابنفش به برف، آب، فلز و برخی سطوح دیگر برخورد می‌کند نیز می‌توانند با انعکاس روی پوست، شما را بیشتر در معرض تابش قرار دهد.

اشعه‌ های فرابنفش می‌توانند تا عمق یک متری آب نفوذ کنند. شما حتی اگر در حال شنا باشید احتمال دارد دچار آفتاب سوختگی شوید. در این زمینه، ضدآفتاب های ضدآب می‌توانند تا 40 دقیقه از پوست شما در آب محافظت کنند.

بنابراین، حتی وقتی در هوای ابری، زیر یک چتر ساحلی یا در سایه هستید هم در معرض اشعه های فرابنفش قرار دارید. البته مکان‌های پر درخت مکان مناسبی را برای محافظت از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشید فراهم می‌آورند.

پوست شما جز کدام دسته است؟

ابتدا باید بدانید که پوست شما از کدام دسته ست. اثر اشعه آفتاب بر انواع پوست متفاوت است:

  • پوست خیلی روشن به دلیل داشتن مقدار متفاوت ملانین، آسیب‌پذیری بیشتری در برابر آفتاب دارد.
  • پوست روشن در شرایط یکسان، انرژی خورشیدی بیشتری به نسبت پوست تیره جذب می‌کند.
  • پوست تیره هم در برابر نور فرابنفش آسیب‌پذیر است اما به میزان کمتری؛ چراکه ملانین که جذب‌کننده زیست‌شناختی نور فرابنفش است در این نوع پوست بیشتر وجود دارد.

حال که دانستید از چه نوع پوستی برخوردار هستید، می توانید به خرید کرم ضد آفتاب مناسب خود اقدام کنید.

آیا می دانید SPF چیست و چه SPF مناسب چه مدل پوستی است؟

برچسب محصولات ضدآفتاب باید دارای شماره SPF (فاکتور حفاظتی در برابر خورشید) باشد که نشان‌دهنده میزان حفاظت از پوست در برابر اشعه فرابنفش B است. ویژگی دیگری که به صورت برچسب بر بسته‌بندی ضدآفتاب‌ها قید می‌شود این است که آیا این محصولات آزمایش طیف گسترده بودن برای حفاظت پوست در برابر اشعه فرابنفش A را هم گذرانده است یا خیر.

با این‌حال، اشتباه است که فکر کنید بهترین درجه spf، بالاترین آنهاست و شما با استفاده از ضدآفتاب‌هایی که SPF بالاتری دارند، می‌توانید مدت زمان بیشتری را در آفتاب صرف کنید. عوامل دیگری مانند شرایط آب و هوایی، ساعات مختلف روز، نوع پوست، نحوه استفاده از کرم ضدآفتاب و مقدار آن و سایر عوامل محیطی و فردی نیز در این امر مؤثرند.

به عنوان مثال، بیشتر افراد تنها 25 تا 50 درصد از مقدار توصیه‌ شده از محصول را استفاده می‌کنند. علاوه بر این، تأثیر محافظتی محصولات ضدآفتاب با هر SPF بعد از حداکثر دو ساعت از بین می‌رود و نیاز است که آن را تجدید کنید. ضد آفتاب از بین برنده لک و تیرگی که SPF25 دارد می توان به کالکشن اکسپرتیج از آردن اشاره کرد.

بهترین کرم ضد آفتاب قیمت مناسب و ارزان کدام است؟

اگر شما بلاگر یا اینفلوئنسر اینستاگرام یا سالن دار و مشغول در کلینیک زیبایی و آرایشگاه باشید، از شما توقع می رود که مشاوره ای مناسب جهت خرید محصول موثر بر زیبایی را به دیگران ارائه دهید. برای خرید یک کرم ضد آفتاب اقتصادی، گاهی ارزان بودن سبب تردید در خرید کرم ضد آفتاب و ضدچروک می شود . محصولات مناسب برای رفع اثر مخرب بر جوانسازی پوست ،هر نقطه از کشور متفاوت است. قطعا نیاز هست که برند و مارک کرم ضد آفتاب باید جز بهترین کرم های ضد آفتاب در ایران باشد زیرا مخاطب شما، بشدت بر اثر کرم بر پوست خود چه پوست چرب باشد چه پوست خشک یا پوست معمولی و مختلط ، حساس است.

حال سوال اینجاست بهترین کرم ضد آفتاب با قیمت مناسب را از کجا بخرم؟ از کجا مطمئن باشم که کرم ضد آفتاب اصل با تاریخ تولید نزدیک به تاریخ خرید نزدیک باشد را بیابم؟

اگر به دنبال یافتن کرم ضد آفتاب از بهترین کرم ضدآفتاب خارجی و بهترین مارک کرم ضد آفتاب ایرانی باشید، مطلع هستید کدام برند بهتر است؟ آیا می توان از کرم ضد آفتاب ایرانی جایگزین با همان کیفیت استفاده کرد؟ کرم های ضد آفتاب به چند دسته تقسیم می شوند. اول از لحاظ اویل فری یا فاقد چربی بودن، به دو دسته کرم ضد آفتاب چرب و کرم ضد آفتاب فاقد چربی تقسیم می شوند.

کرم ضدآفتاب پوست های چرب و جوشدار

اگر پوست صورت شما جز پوست های چرب و جوشدار است حتما باید از اضافه کردن چربی به پوست خودداری کنید و از کرم های ضد آفتاب فاقد چربی oil free  استفاده نمایید.  به طور نمونه کرم ضد آفتاب ضد لک +SPF50 درماتیپیک با استفاده از فیلتر های نوآورانه ، از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های مضر خورشید محافظت کرده و با دارا بودن اکتیو های ضد جوش ، از ایجاد جوش جلوگیری کرده و به کم شدن آنها کمک کمک میکند.

کرم ضدآفتاب پوست های قرمز و حساس و آلرژیک

همچنین برای پوست هایی که بشدت حساس هستند و در معرض نور خورشید قرمز می شوند  کرم ضد آفتاب ضد لک +SPF50 درماتیپیک معرفی می شود که با استفاده از فیلتر های نوآورانه، از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه‌های مضر خورشید محافظت کرده و ضد قرمزی و ضد حساسیت‌ زا و هایپوآلرژیک بوده و از قرمز شدن پوست نیز جلوگیری می‌کند.

کرم ضدآفتاب پوست های خشک و مختلط

اگر هم پوست شما خشک یا مختلط است بهتر است از کرم های ضدآفتاب که حاوی رطوبت رسان می باشد استفاده نمایید. به عنوان محصول پیشنهادی، کرم ضد آفتاب رطوبت رسان SPF50+ بایومارین، حاوی عصاره جلبک های دریایی و مواد مؤثر مرطوب کننده، دارای اثر حفاظتی طولانی مدت در برابر اشعه های ماوراء بنفش نور خورشید بوده و از ایجاد لک ها و تیرگی های ناشی از تابش نور خورشید و افزایش سن جلوگیری می نماید. این فرآورده با رطوبت رسانی عمقی، احساس خشکی و کشیدگی پوست را رفع نموده و نرمی و طراوت را به آن می بخشد.

دسته بندی رنگی هم در برخی کرم های ضد آفتاب ایرانی و خارجی مشاهده می شود. برخی کرم های ضد آفتاب در دسته بدون چربی و چرب دو رنگ را در خود دارند.

کرم ضدآفتاب بی رنگ

نوع کرم ضد آفتاب اینویزیبل یا بی رنگ  invisible برای تمامی رنگهای پوستی مناسب است. از این جهت که می توانید از این مدل کرم های ضد آفتاب فاقد رنگ زیر میکاپ و قبل از آرایش استفاده کنید. محصولات تخصصی آرایشی و بهداشتی ضد آفتاب ویتالیر ، سن بیونیم  به عنوان ضدآفتاب ضد لک، اسکن اسکین

کرم ضدآفتاب رنگ پوست ، کرم پودر ضد آفتاب

انواع رنگی آن چند نوع بژ رنگ پوست نام می گیرد که از آن به بژ روشن، بژ طبیعی، بژ کاراملی یاد می شود. ویتالیر یکی از محصولات بسیار محبوب در زمینه تنوع رنگبندی ضد آفتاب است که جهت خرید می توانید از این بخش محصولات ویتالیر دیدن فرمایید.

 Light Biege و Natural Beige و  Caramel Biege
روش صحیح استفاده از کرم ضدآفتاب

قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار کافی  از فرآورده را به طور یکنواخت روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژدهید. مصرف را هر 2 ساعت یکبار تجدید فرمایید.

از استعمال به دور چشم ها، سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری فرمایید. فقط جهت مصارف خارجی، در صورت مشاهده هرگونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

دردمای 15 تا 30 درجه سانتی گراد و به دور ازتابش نور آفتاب نگهداری کنید. دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

کرم ضدآفتاب دور چشم 

برای استفاده از کرم ضد آفتاب دور چشم می توانید از محصول خاص کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب سان سیف SPF30 که مقاوم در برابر تعریق و شستشو، مقاوم در برابر آلودگی هوا، فاقد اسانس، با رنگ بژ طبیعی می باشد. 

 

قدیمی‌تر

عطرهایی که اعتماد به نفس را در ما تقویت می کند

جدیدتر

راز زیبایی در چهل سالگی

سبد خرید
ورود به سایت

یا

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

Create an Account
دسته بندی محصولات
خدمات پشتیبانی

ارزش اعلام شده کالا از تاریخ فعلی معتبر می باشد
گزارش اشکال
پشتیبانی