مشاهده همه 5 نتیجه

آرتیبل برندی ایرانی با پشتوانه ای بسیار قوی است که به تازگی فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد. این برند مجوعه عطری خود را که شامل شش عطر باشکوه است، با ادای احترام به تمدن کهن و فرهنگ والای ایرانی عرضه کرده است، عطرهایی که نظارت سرجیو مومو بر روی روند رایحه سازی آنها به خودی خود دلیل محکمی بر باکیفیت بودن آنهاست.
از ویژگی های منحصر به فرد برند آرتیبل می توان به بهره گیری از مواد اولیه بسیار ناب و کمیاب اشاره کرد که نتیجه آن خلق عطرهایی با روایحی منحصر به فرد توسط این برند ایرانی است. نکته قابل توجه در مورد آرتیبل این است که این برند با الهام از هنر ناب ایرانی، در نامگذاری عطرهای خود از نام های سازهای ایرانی بهره گرفته است.

آرتیبل

ادوپرفیوم آرتیبل تصنیف کمانچه

۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ادو پرفیوم تصنیف کمانچه آرتیبل عطری نیش از برند ایرانی آرتیبل است که در سال 2022 به بازار عطر عرضه گردید. عطر KAMANCHEH محصولی از شرکت ARTIBLE است و برای استفاده مشترک خانم ها و آقایان مناسب است.

ادوپرفیوم آرتیبل تصنیف بربط

۵,۰۴۰,۰۰۰ تومان
ادو پرفیوم تصنیف بربط آرتیبل عطری نیش از برند ایرانی آرتیبل است که در سال 2022 میلادی به بازار عطر عرضه گردید. ساز بربط به بم ترین ساز زهی در میان سازهای ایرانی معروف است. این عطر یونیسکس خیلی خاص با الهام از این ساز ایرانی ساخته شده است. عطر TASNIF BARBAT محصولی از برند ایرانی BARBAT است استفاده از آن برای خانم ها و آقایان مناسب است.

ادوپرفیوم آرتیبل تصنیف قانون

۵,۰۴۰,۰۰۰ تومان

ادو پرفیوم تصنیف قانون آرتیبل عطری نیش از برند ایرانی آرتیبل است که در سال 2022 به بازار عطر عرضه گردید. عطر QANUN محصولی از شرکت ARTIBLE است و برای استفاده مشترک خانم ها و آقایان مناسب است.

ادوپرفیوم تصنیف سه تار آرتیبل

۴,۵۶۰,۰۰۰ تومان

ادو پرفیوم تصنیف سه تار آرتیبل عطری نیش از برند ایرانی آرتیبل است که در سال 2022 به بازار عطر عرضه گردید. صدای مخملی و ظریف سه تار را تصور کنید که چطور روح و روان نوازنده و شنونده را در هر تصنیف به بازی می گیرد. این عطر یونیسکس فوق العاده جذاب الهام گرفته از این ساز ایرانیست. عطر Tasnif Setar محصولی از شرکت آرتیبل است و برای استفاده مشترک خانم ها و آقایان مناسب است.

ادوپرفیوم تصنیف تنبور آرتیبل

۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

ادو پرفیوم تصنیف تنبور آرتیبل عطری نیش از برند ایرانی آرتیبل است که در سال 2022 به بازار عطر عرضه گردید. تنبور در تاریخ موسیقی ایران به ساز رمز و راز معروف است. این عطر یونیسکس با الهام از این ساز ایرانی ساخته شده است. عطر Tasnif Tanbur محصولی از شرکت آرتیبل است و برای استفاده مشترک خانم ها و آقایان مناسب است.

سبد خرید
ورود به سایت

یا

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

ایجاد حساب کاربری
دسته بندی محصولات
فیلتر محصولات بر اساس قیمت
خدمات پشتیبانی

ارزش اعلام شده کالا از تاریخ فعلی معتبر می باشد
گزارش اشکال
پشتیبانی